Ponieważ jestem zakochana w życiu

Panią Sylwię poznałam w bardzo trudnym dla mnie czasie. Zmarł mój tata i na głowę zawalił się cały mój świat. Powoli, krok po kroku, Pani Sylwia oswajała mnie z moimi lękami. Dzięki niej znów stanęłam na nogi. Jak nikt potrafi podnieść na duchu i naładować pozytywną energią. Jak patrzę wstecz, to nie mogę przestać się dziwić, że z osoby smutnej i zrezygnowanej, stałam się wesoła, pełna życia i wiary w samą siebie.

Pani Sylwia nie daje gotowych rad, ale w kreatywny sposób zachęca do znalezienia własnych rozwiązań. Nie podchodzi do człowieka jak do słabej istoty, ale jak do osoby posiadającej pełen potencjał i wiedzę aby samemu poradzić sobie z problemem. Dzięki niej uwierzyłam w własne siły i wiedzę. Wcześniej liczyłam na ludzi, że mi pomogą , coś doradzą. Teraz jestem szczęśliwa i pełna energii.  Pani Sylwia wskazała mi drogę jak pokierować swoim życiem i jak żyć w zgodzie z samym sobą, a przy tym być silnym i asertywnym.

Jako podopieczna szczerze zachęcam do skorzystania pomocy Pani Sylwii. Dla mnie to taki osobisty Anioł w trudnej dla nas rzeczywistości.

Danusia

Wieżę że istnieją dobrzy ludzie.

Kochana Sylwio, Dziękuję Ci bardzo za to, że JESTEŚ. Wniosłaś w moje życie radość i uśmiech. Nauczyłaś mnie kochać i być kochaną. Dzięki Tobie uwierzyłam, że istnieją dobrzy ludzie.

Maja