Życie jest piękne

Zawsze wszędzie było mnie pełno

Od zawsze byłam pod wielkim urokiem życia. Ciekawi mnie życie. Obserwuję. Rozmawiam. Uśmiecham się. Robię setki doświadczeń. Wpadam całym impetem w kałużę. Marzę. Parzę swoje stopy w gorącym piasku. Zadaję setki pytań. Tańczę. Uczę się. Swoim optymizmem zarażam innych. Cieszę się z każdego drobiazgu. Pomagam innych. Słuchałam. Daję motywatory. Doradzam, gdy ktoś jest na rozdrożu dróg.

Nie poddawaj się

Każdy z nas może zmienić swoje życie

Cierpliwie wsłuchuję się w każdą historię. Każda historia jest piękna. Bo każdy z nas jest piękny. Każdy z nas może zmienić swoje życie. W tym cała magia i urok życia. Można je zmienić. Wszystko zależy od nas. Od naszych decyzji, które są ugruntowane naszymi pragnieniami. Mimo iż, los nie oszczędził mi gorzkich migdałów, nigdy nie przestałam wątpić w życie. Mimo szarych barw, które miały mi przysłonić błękit nieba nigdy nie zwątpiłam w urok życia. Wiem jak łatwo mówić, że życie jest piękne gdy wokoło wszystko się sypie, gdy wszystkie idzie nie tak.

Możesz dokonać wszystkiego

Ponieważ jestem zakochana w życiu

Ważne jest kto jest obok. Ważne czy zachęci do kolejnego kroku czy odbierze siłę by ruszyć do przodu. Słowa posiadają niezwykły urok. Słowa są nośnikiem naszych emocji. Nie każdą da się opisać. Dlatego tak ważne oprócz słów są emocje. Gdy ich doświadczamy to oznaka, że żyjemy, że chcemy, że nas coś boli lub coś raduje. Z wachlarza barw wybieram wszystkie, ponieważ jestem zakochana w życiu.