Treningi

Bardzo się cieszę z naszego spotkania. Z pierwszego kroku, który zrobiłyśmy razem. 25 maja w Milk Studio położonym na krakowskim Kazimierzu pierwszy raz w tak szerokim gronie opowiedziałam o sobie. Swoją historią (niełatwą zresztą) pokazałam, że nawet wśród czasem ciemniejszych barw jakie zsyła nam los, warto szukać jasnych odcieni. Warto, naprawdę warto zauroczyć się życiem.

Komfort podczas prowadzenia warsztatów zapewnił mi producent mebli i elementów metalowych Alumet. Na potrzeby spotkania przygotowano dla mnie wspaniałą mównicę choć na co dzień jest ona … stolikiem kawowym. Wybrałam ten model z uwagi na piękny czerwony odcień stolika z orzechowym blatem. Z uczestniczkami warsztatów postanowiłam się podzielić nie tylko swoją historią, lecz również zachęcić do smakowania życia. Jedną z wielu rzeczy jaką można się zauroczyć zwiedzając Kraków jest bistro Pana Tomasza Dziury. Ten wspaniały kucharz, którego kunszt kulinarny doceniają jurorzy licznych konkursów gastronomicznych przygotował dla uczestniczek wspaniałe i smakowite dania i wyrafinowane słodkości.

Na kolejne warsztaty z cyklu Zaurocz się Życiem zapraszam już za miesiąc. Szczegóły podam już wkrótce. Osoby zainteresowane już teraz mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres: sylwia@zauroczsiezyciem.pl